Jak prodávat boty?

Na Dreamstocku lze již v tuto chvíli zakoupit takřka kompletní oděvní sortiment od doplňků až po boty. A právě na prodej bot se soustředíme, zaměřujeme na něj reklamu a snažíme se vám nákup co nejvíce zpříjemnit.

1654359_808891035841895_6656365447116361390_n

Je to ale obrovská výzva, kupovat boty přes internet je vždy risk a žádá si to určitou dávku odvahy. Ten risk se však snažíme odstranit. Nabídky nejprodávanějších kousků zveřejňujeme včetně délek vnitřních stélek a u všech bot máme k dispozici převodník na velikosti UK případně US. Kromě centrály a výdejního místa v Praze, kde si před nákupem můžete vybraný pár vyzkoušet a případně na místě vyměnit chystáme smlouvu na pronájem několika desítek dalších výdejních míst po celé České republice (24. února 2015 HOTOVO! :)).

Takže to je ve zkratce takový náš koncept dosavadního snažení o zpříjemnění a zjednodušení nákupu bot přes internet. Přes tato opatření samozřejmě zachováme příznivé ceny, nákup bez front z pohodlí domova s kafíčkem v ruce a hlavně také unikátní sortiment značkového oblečení, které je v Čechách většinou absolutně nedostupný.

Titulek tohoto článku končí otazníkem a ten je mířen pro vás čtenáře a zákazníky, ptáme se, co by vám mohlo ještě více usnadnit nebo zpřístupnit nákup obovi přes internet? Za každou dobrou radu se bohatě odměníme, máme tu jednorázové dopravy zdarma a slevy na nákup čehokoliv :-).

V dalším článku předáme pár zkušeností a s nimi spojených tipů jak boty kupovata a jak správně i na dálku vybrat vhodnou velikost. Mějte fajn den.

Dreamstock