Jak pečujeme o bílé boty v Dreamstocku

 

 

update

 

Ať už jste milovník legendárních Conversek, pohodlných Adidas nebo jste investovali do dražších módních botiček, určitě Vás zajímá, jak docílit toho, aby vypadaly, jako když jste je poprvé vytáhly z krabice a celý svět Vám ležel u nohou.

Bílá barva asi nikdy nevyjde z módy. Je to univerzální barva, které se hodí prostě ke všemu. Možná proto má i každý ve svém botníku alespoň jeden pár takových bot. Neexistuje však větší výzva než udržet své bílé boty čisté. Zde máme pár rad a tipů, jak se dá tahle challenge zvládnout.

 

hourglass Rychlost, pravidelnost a trpělivost

Prvním krokem je rychlost. Nenechávejte svoje boty trpět týdny v botníku celé špinavé. Vrhněte se na mytí ihned po zašpinění. Chcete, aby si boty co nejvíce zachovaly barvu? Tak nezapomínejte na pravidelnost mytí, jen tak získáte nejlepší výsledky. Při nedodržení těchto dvou kroků může nastat problém botám navrátit jejich původní barvu. Nejdůležitějším krokem je však trpělivost! Neztrácejte naději hned po prvním zašpinění. ;) V popelnici bude botám smutno...

EQOI9697 

 

cupid Vše potřebné najdete u nás

Otázek ohledně čištění bílých bot je spousta. My Vám ale usnadníme hledání a na vše odpovíme.

S problémy u kožených bot Vám jednoznačně poradí Odstraňovač skvrn a nečistot Tarrago Care Cleaner, který je určen pro všechny barvy i odstíny. V zimě či na podzim doporučujeme Odstraňovač skvrn a nečistot Tarrago De Salter.  

IMG_9554

Na čištění gumových částí či nubucku doporučujeme speciální čistící houbičku Tarrago pro snadnější odstraňování prachu, nečistot a skvrn z povrchu bot.


IMG_9555

A v neposlední řade pro kompletní čištění všech typů bot čistící gel Sneaker King Premium. Boty nejen perfektně vyčistí, ale vrátí jim ten fresh vzhled, který měly při prvním obutí.

IMG_9553

 

telephone Když si nevíme rady .. zavoláme babičce

V případě, že zašpinění bot zašlo až tak daleko, kdy houbičky, gely a další prostředky na čištění nefungují, přichází na scénu pár babských rad. :) Nejklasičtější způsob je namočit boty do vody s pracím práškem a pomocí např. kartáčku na zuby jemně čistit.

Pokud ani to nefunguje, tenisky jednoduše navlhčete, poprašte jedlou sodou a zašpiněné místo vydrhněte kartáčkem. Poté je dejte uschnout na sluníčko. Nakonec z nich jedlou sodu vyklepejte.

IMG_9544AEYT5994 (1)

Na gumové části bot doporučujeme použít Cif, tekutý písek. Naneseme a opět jemně čistíme kartáčkem.

 KZOR0117IMG_9550

Budete překvapeni, jak budou boty zase zářit čistotou. 

bot

 

alarm-clock Nezapomínejte na prevenci !

Pokud si látkové tenisky naimpregnujete, mnohem víc tak zamezíte žloutnutí bílých tenisek a celkově vám déle vydrží. Doporučujeme Impregnace Tarrago Universal Protector, která je vhodná pro všechny typy kůží, syntetiky a nubuku. Neovlivňuje originální barvu a přirozené vlastnosti kůže. A co je nejhlavnější? Že chrání před skvrnami a zašpiněním!

 

like Tak co? Easy, ne?

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.