O originalitě zboží na Dreamstocku.

shirt Milujem značky.

Ten pocit jistoty kvality a stylu. Kdy se logo stává něčím víc, než jen laciným obrázkem na tričku. Kdy s sebou nese historii a hodnoty, se kterými se můžeme ztotižnit. Ten pocit, kdy počítáme roky nazpátek, kdy jsme si do šatníku to tričko koupili. A stále ho můžeme nosit jako nové. A když jsme začli článek dneska trochu ohraným slovek kvalita, tak právě u věcí, které prodáváme, poznáte jeho význam. Často už jen na první dotek. Detaily dělají celek.

Nemáme rádi padělky. Výroba a prodej padělků je vlastně krádež značky. A to jde přesně opačným směrem než Dreamstock. My ty značky přeci propagujeme a doporučujeme:).

Níže si můžete přečíst pár argumentů, proč se u nás skutečně nemusíte bát nakupovat. Protože si myslíme, že důvěra mezi námi je velmi důležitá a pokud můžeme, rádi ji prohloubíme.

 

Obchod existuje už od roku 2012, firma Dreamstock od roku 2014 (výpis z obchodního rejstříku), platíme daně, dodržujeme zákony. A můžete se za námi přijít podívat a zboží si před nákupem prohlédnout! 

Návrh bez názvu (37)_1

 

Na Heurece máme certifikát ověřeno zákazníky a s Heurekou spolupracujeme prostřednictvím Heureka pointů.

2_3

 

Garantujeme spokojenost, zboží můžete ZDARMA vrátit nebo vyměnit do 100 dní od nákupu. V případě vratky peníze vracíme ještě ten den, co k nám balíček dorazí. 

1_2

 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení