Dreamteam.

Ahoj,

děláme eshop s módou, děláme ho sami, pár let a úplně od nuly. A rychle rosteme.

Tahle práce není o tom, jít v pondělí makat, nějak si to odsedět a už se zase těšit na pátek odpoledne. My se tu tou prací bavíme a sháníme stejně zapálenýho člověka.

V kanceláři jsme teď nastálo 3 - 4 (+ zhruba 5 externistů) a pořebovali bychom výpomoc. Jedná se o provoz eshopu se vším, co k tomu patří. Práce ve skladu, práce se zákazníkama, práce na naší výdejně, emaily, inventury, správa produktového portofila, textování, fotografování produktů atd.. A taky bychom případně potřebovali pomoc s marketingem, takže pokud Tě to náhodou zajímá nebo máš dokonce nějaké zkušenosti, paráda, body navíc!

 

720 x 320 Mailchimp

 

Potřebujeme někoho kreativního a samostatného, pak není problém si tady v tom šírokém portfoliu prací, které tu jsou potřeba dělat každý den, najít něco, na co se lze specializovat. Rádi bychom začali pomalu, stačí nám, když budeš chodit jen pár dní v týdnu a pak bychom mohli třeba spolupráci prohloubit. Hledáme někoho mladšího 20-30 let, svěžího, někoho, koho zajímá móda, nebojí se práce a je zvyklý problémy řešit. Pracovat lze třeba při studiu vejšky. Pokud by ta vejška byla zaměřená na marketing, tak to by bylo úplně ideální. Ale nemusí, jsme flexibilní ve všem, můžeme Tě toho spoustu naučit a zároveň se třeba i rádi něčemu přiučíme, pokud máš zkušenosti. Práce nejlépe na DPP, případně OSVČ.

Napiš nám na: dejnamvedet@dreamstock.cz

Adresa: Nevanova 11, Praha 6

Odměna: 100 Kč, dle domluvy