Jak to děláme

Od nuly.

Příběh začíná s cca 4000 Kč z kapesnýho od rodičů. Ještě na začátku roku 2015 měl Dream cca 10 produktů na eshopu a provozovna byla v kočárkárně paneláku na sídlišti. 

Tvrdě makáme a má to výsledky. Svůj vlastní vývoj pravidelně pozorujeme, usměrňujeme a máme z něj radost. Rosteme sami sebou. Bez cizího kapitálu. Bez půjček. Firma roste tak, jak rosteme my. Nic jsme nedostali zdarma a vlastně ani nic zdarma dostat nechceme. Ten boj a každodenní progres nás baví.

Máme srovnatelnou nabídku se zahraniční gigant konkurencí v ČR. A předčíme je svými službami. To je klíčem našeho růstu a hlavní zbraní. Ale stále jsme na začátku.

Začali jsme od nuly, bez zkušeností a teď dáváme šanci lidem, kteří jsou na tom stejně, jako jsme byli my. Důležité je pro nás nadšení a chuť se posouvat dopředu. Zkušenosti jsou bonusem, nikoliv podmínkou.

Na hraně.

Co to znamená? V provozovně na Řepích jsme jednali o rozšíření našich prostor. Velice naléhavě, intenzivně, ale zdvořile. Bez odezvy. Tak jsme nakoupili regály a postavili je do technické místnosti se vzduchotechnikou, kam jsme měli vstup zakázán.

Až zpětně jsme tam svou přítomnost alespoň napůl “zlegalizovali”, požárníci by nás při kontrole nepochválili. 

Jenže. Růst a progres nezastavíš a lepší občas něco přehnat než sedět v koutě a čekat až příležitosti přijdou a problémy se samy vyřeší . Nepřijdou. Nevyřeší.

Na hraně by měl být i způsob naši komunikace s dodavateli i zákazníky. Cílem je vyvolávat emoce a akci. I za cenu odmítnutí nebo nezdaru. Na hraně by měl být i náš marketing a obraz, který vidí naši zákazníci.

Hlavní je neustálá akce. Rychlost. Pohyb. Posun. Vývoj.

Punk.

Všechno to děláme “po domácku”, “na koleni”, “DIY”. Ve všem jsme vlastně amatéři. A vidíme v tom cestu. Hlavní je pro nás autenticita. Vše se snažíme dělat low-cost. Za co nejnižší cenu, co nejvelkolepější efekt. Ty nejlepší nápady přichází obvykle s tím nejomezenějším budgetem.

Na nic si nehrajeme. Když něco nevíme, tak to řekneme. V nevědomosti vidíme příležitost, nikdy ne problém. Zákazníkům slabiny rádi přiznáme. Milujeme jejich kritiku. Opět je to příležitost být lepší. Je to ukazatel naší cesty, který dostáváme zdarma. A jsme za něj vděčni.

Svoboda a radost.

Každý u nás má prostor. Jsme generátor příležitostí a neomezených možností. Každý si u nás může najít vlastní cestu. Každý má svůj styl práce a my ho respektujeme. Každý jsme trochu jiný a to je dobře. Svoboda s sebou nese ale i zodpovědnost. Její tíhou jsme stále silnější a dokážeme toho nést čím dál víc. Stres nás baví.

Každý nápad od kohokoliv zvažujeme. Podporujeme se. Máme se rádi. A baví nás to. Do práce chodíme i odcházíme s úsměvem a dobrým pocitem. Pokud ne, řešíme to. Komunikujeme mezi sebou.

 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení