Jak to děláme

Od nuly.

Příběh začíná s cca 4000 Kč z kapesnýho od rodičů. Ještě na začátku roku 2015 měl Dream cca 10 produktů na eshopu a provozovna byla v kočárkárně paneláku na sídlišti. 

Tvrdě makáme a má to výsledky. Svůj vlastní vývoj pravidelně pozorujeme, usměrňujeme a máme z něj radost. Rosteme sami sebou. Bez cizího kapitálu. Bez půjček. Firma roste tak, jak rosteme my. Nic jsme nedostali zdarma a vlastně ani nic zdarma dostat nechceme. Ten boj a každodenní progres nás baví.

Máme srovnatelnou nabídku se zahraniční gigant konkurencí v ČR. A předčíme je svými službami. To je klíčem našeho růstu a hlavní zbraní. Ale stále jsme na začátku.

Začali jsme od nuly, bez zkušeností a teď dáváme šanci lidem, kteří jsou na tom stejně, jako jsme byli my. Důležité je pro nás nadšení a chuť se posouvat dopředu. Zkušenosti jsou bonusem, nikoliv podmínkou.

Na hraně.

Co to znamená? V provozovně na Řepích jsme jednali o rozšíření našich prostor. Velice naléhavě, intenzivně, ale zdvořile. Bez odezvy. Tak jsme nakoupili regály a postavili je do technické místnosti se vzduchotechnikou, kam jsme měli vstup zakázán.

Až zpětně jsme tam svou přítomnost alespoň napůl “zlegalizovali”, požárníci by nás při kontrole nepochválili. 

Jenže. Růst a progres nezastavíš a lepší občas něco přehnat než sedět v koutě a čekat až příležitosti přijdou a problémy se samy vyřeší . Nepřijdou. Nevyřeší.

Na hraně by měl být i způsob naši komunikace s dodavateli i zákazníky. Cílem je vyvolávat emoce a akci. I za cenu odmítnutí nebo nezdaru. Na hraně by měl být i náš marketing a obraz, který vidí naši zákazníci.

Hlavní je neustálá akce. Rychlost. Pohyb. Posun. Vývoj.

Punk.

Všechno to děláme “po domácku”, “na koleni”, “DIY”. Ve všem jsme vlastně amatéři. A vidíme v tom cestu. Hlavní je pro nás autenticita. Vše se snažíme dělat low-cost. Za co nejnižší cenu, co nejvelkolepější efekt. Ty nejlepší nápady přichází obvykle s tím nejomezenějším budgetem.

Na nic si nehrajeme. Když něco nevíme, tak to řekneme. V nevědomosti vidíme příležitost, nikdy ne problém. Zákazníkům slabiny rádi přiznáme. Milujeme jejich kritiku. Opět je to příležitost být lepší. Je to ukazatel naší cesty, který dostáváme zdarma. A jsme za něj vděčni.

Svoboda a radost.

Každý u nás má prostor. Jsme generátor příležitostí a neomezených možností. Každý si u nás může najít vlastní cestu. Každý má svůj styl práce a my ho respektujeme. Každý jsme trochu jiný a to je dobře. Svoboda s sebou nese ale i zodpovědnost. Její tíhou jsme stále silnější a dokážeme toho nést čím dál víc. Stres nás baví.

Každý nápad od kohokoliv zvažujeme. Podporujeme se. Máme se rádi. A baví nás to. Do práce chodíme i odcházíme s úsměvem a dobrým pocitem. Pokud ne, řešíme to. Komunikujeme mezi sebou.

 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.