Výměny & vratky

back  Jak vrátit?

Koupili jste si v objednávce i naši supervratku? Pak máte vše ZDARMA. Pro návod jak na to, klikněte prosím sem.

Formulář pro vratky posíláme v každé zásilce. Najdete ho na druhé straně faktury. Je třeba ho vložit do vráceného balíčku. 

  • Nepoužité zboží, které chcete vrátit, znovu zabalte do původního obalu tak, aby nedošlo k poškození obalu a obsahu balíčku. Když se tak nestane, musíme občas něco strhnout z původní částky, abychom zboží dostali do původního stavu.
  • Dovnitř vložte soupis objednávky a vyplněný formulář, který jsme Vám poslali se zboží. Stáhnout si ho můžete dodatečně zde.
  • Balíček odešlete libovolným způsobem (ale vždy BEZ dobírky) na adresu 

CZ: Dreamstock Nádražní 349/3 Praha 15000. 

SK: FROGMAN s.r.o. P.O.BOX 901 Detašované pracovisko - Sihoť 911 01 Trenčín. Na balík napište ID 2874.

  • Peníze vrátíme na účet a to i s poštovným, jakmile nám zboží dorazí. Nevyměňujeme.

 

recycle  Jak vyměnit?

Stačí nám zboží vrátit dle návodu o odstavec výše a objednat si nové zboží ve správné velikosti, barvě, střihu. My vám vrátíme peníze okamžitě, jakmile nám zboží dorazí. Vše tak proběhne rychleji, než kdybychom si vše zdlouhavě vyměňovali.:)

 

sad  Jak reklamovat?

Na veškeré naše zboží se vztahuje záruka 2 roky, pokud chcete zboží reklamovat přečtěte si prosím pozorně reklamační řád a řiďte se dle postupu k reklamacím, vše naleznete kliknutím sem.

 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení