Výdejny & kontakty

castle-2  Výdejna a basecamp Dreamstock

Jakmile pro vás na výdejně připravíme zboží, přijde vám email. I v tomto emailu najdete informace, které potřebujete k odběru. Na výdejnu si lze objednat více kusů a vybrat si z více velikostí nebo barev, nehodící se kousky na místě stornujeme a můžete je tam klidně nechat.

Naši výdejnu naleznete na adrese Nevanova 11 Praha 6. Můžete nám zavolat na + 420 777 036 830 (standardně k dispozici 9-16:30) nebo napsat na email info@dreamstock.cz, FB Messenger nebo Instagram.
 
PO - PÁ: 9:00 - 16:30
 
   

MHD je to kousek z centra. Třeba na Andělu nasedněte do "devítky" a vystupte na zastávce Hlušičkova. Trasu si můžete naplánovat třeba na webu dopravního podniku. Již z tramvajové zastávky vidíte dreamstockovské bannery na vrchu šedé komerční budovy.
 

Pokud pojedete autem, tak si adresu zadejte do navigace nebo alespoň před cestou mrkněte na mapu, ať zbytečně nebloudíte. Z ulice Nevanova sejděte do přízemí po schodech budovy a tam už uvidíte výdejnu. ;)

zzzzre
 

shop-2-2  Výdejny Zásilkovny

Pro hejtery Pošty (máme i Balíky na poštu nebo Balíkovny) tu máme tisíce poboček Zásilkoven po ČR i SK :). Info o nejbližší výdejně včetně ceny za tuto službu se dozvíte v průběhu objednávky. Jakmile bude zboží připraveno, příjde Vám notifikace na email nebo do SMSky. 

zzzzzd

 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.