Výdejny

Výdejní místa (ZPOPLATNĚNO)

K dispozici máme desítky poboček po celé ČR. Výdejny jsou pronajaté ve spolupráci se společností DPD. Informace o nejbližším výdejní místě včetně ceny za tuto službu se dozvíte v průběhu objednávky. Jakmile bude zboží připraveno, příjde vám informace na email nebo SMS zprávou. Dostupné výdejny si můžete prohlédnout kliknutím ZDE

Centrální sklad a výdejna (ZDARMA)

Jakmile bude zboží připraveno, přijde vám informace na email nebo SMS zprávou. Nakoupit lze více věcí a na místě vyzkoušet a vzít pouze to, co vám padne jako ulité! Jak to funguje? Platit lze hotově nebo kartou.

Adresa Nevanova 1050/11, Praha 6
Telefon +420 777 140 486
Email info@dreamstock.cz 

Kdy máme otevřeno?

 Po  7.15 - 18
 Út  8.15 - 18
 St  8.15 - 18 
 Čt  8.15 - 18 
 Pá  7.15 - 17 

Kudy k nám?

MHD je to kousek z centra, třeba na Andělu nasedněte do "devítky" a za deset minut jste u nás, vystupte na zastávce Hlušičkova, pak už jen minutku pěšky. Trasu si můžete naplánovat třeba v aplikaci dopravního podniku. Již z tramvajové zastávky vidíte dreamstockovské bannery na vrchu šedé komerční budovy.

Pokud pojedete autem, tak sledujte ulici Plzeňskou, důležitou tepnu spojující  centrum a západní část Prahy. Ulice Nevanova na ni navazuje. Zaparkujte přímo před objektem, kde je vždy dostatek parkovacích míst zdarma. Adresu si zadejte do navigace nebo alespoň před cestou mrkněte na mapu, ať zbytečně nebloudíte.

Budeme se těšit!