Brexit

Dreamstock. jsme vždy dělali pro zákazníky a hledali pro Vás ty nejlepší a speciální nabídky zboží, které nešlo jinde v ČR sehnat. :) Na tom jsme díky Vám vyrostli a byla to naše identita. Zároveň jsme menší firma a nechtěli jsme si nikdy půjčovat horentní sumy peněz na růst a chtěli jsme se posunovat vpřed vlastním tempem. Co jsme vydělali, tak jsme vždy vrátili okamžitě zpátky do firmy, případně do našich nových projektů fotoveci.cz a treesome.cz.

To vše nám ale umožňovala především naše specifická síť prověřených a spolehlivých dodavatelů z Velké Británie, kde nakupujeme většinu našeho zboží, které pak převážíme do ČR. Celá naše logistika ale dostala s brexitem obrovský zásah, s kterým se pořád srovnáváme. Naše dodávky nyní stojí na hranicích, vyřizujeme obrovské množství nesmyslné byrokracie. Navíc nikdo moc neví, jak se má co dělat, jak se má kdejaký formulář vyplnit, natož kolik to bude všechno vlastně stát. Tohle prostě desetiletí nikdo nedělal a nedalo se na to připravit. Do toho nám samozřejmě hrozí hromada kontrol a pokut ze strany úřadů, když něco uděláme špatně. :( A vše ještě komplikuje covid jako všechno.

detail-icon-1055

A to je důvod, proč se nám teď spoustu objednávek zpozdilo (navíc jsme mezi svátky ještě stěhovali hlavní sklad v ČR), což nás opravdu mrzí. :( Věřte, že na tom pracujeme každým dnem a děláme naše maximum. Určitě nikomu nechceme přidělávat starosti a komplikovat mu nákup. Chceme, abyste měli z nákupu u nás radost ! :)

giphy

DOČASNÉ ŘEŠENÍ:

  • Prodlužujeme dobu dodání u produktů, které nemáme v pražském skladu na 15 pracovních dní. Doufáme, že se vše stabilizuje a v únoru se vrátíme do starých kolejí. Úprava 19.2. - 10 pracovních dní, situace se uklidňuje a stabilizuje, některé produkty nám ale přesto trvají déle než dříve (což je ale i kvůli německým hranicím a omezením kvůli covidu).
  • Stahujeme ze stránek zboží od některých dodavatelů, dokud se situace nezlepší. Nechceme Vás nechat čekat.
  • Na všechny aktivní a zpožděné objednávky nabízíme slevu, kolegyně ze zákaznického oddělení Vás budou o stavu objednávky pravidelně informovat. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. 

Omlouváme se všem zákazníkům, pokud jsme nějakým způsobem pokazili jejich objednávku a její dodání trvá příliš dlouho. Děkujeme za Vaši podporu a pochopení v této nelehké situaci.

Za celou partu Dreamstocku

Luboš, zakladatel

15.1.2021

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.