Dreamstagrameři.

 

Ahoj.

Tenhle článek je tu z důvodu poměrně velké poptávky po spolupráci. Každého takového zájmu si velice vážíme.

Tak moc díky!

Sháníme lidi, které zajímá móda a kteří ji dokáží dobře šířit do své vlastní komunity. Věříme, že to je cesta, jak velmi dobře šířit naše produkty mezi co nejvíce lidí a tak plnit naše poslání, kterým je neustálé zpřístupňování luxusní módy. Ale není to jen o tom, velmi rádi se o vaší produkci dozvíme více a případně můžeme propagovat i my vás.

Na základě našich zkušeností jsme tu pro vás vypracovali postup, jak spolupráci započít. Je to jednoduché a věříme, že efektivní. 

 

Jak to funguje?

  • Vyberte si z nabídky do zhruba 3000 Kč. Na produkty poskytneme slevu 30%.
  • Krom toho můžeme vygenerovat slevový kód na 3%, který poté můžete poskytnout vašemu publiku nebo UTM parametr, který vždy umístíte za odkaz na naše stránky. Podle těchto nástrojů poté jednoduše poznáme vliv na prodeje, které budeme analyzovat a výsledky s vámi můžeme sdílet.
  • Na základě výsledků se pak můžeme domluvit dále na odeslání dalších produktů zdarma, případně na nějaké finanční odměně.
 
 
Naším cílem je dosáhnout stabilní win - win spolupráce:). Úspěšně vedeme různé spolupráce, rádi se jakkoliv přizpůsobíme, máme zájem spolupracovat a rádi si poslechneme nápady, připomínky i kritiku. Spolupráce tak může být různá. Tímto krokem si jen chceme otestovat, zda opravdu máte zájem a jak až moc skvělí jste. Tak co? Tohle je naše nabídka, pokud zaujala, napište konkrétní představu a můžeme se do toho pustit!
 
dejnamvedet@dreamstock.cz
 
 
 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.