Dreamstagrameři.

 

Ahoj.
1500px_×_1500px_–_Návrh_bez_názvu-2

Tenhle článek je tu z důvodu poměrně velké poptávky po spolupráci. Každého takového zájmu si velice vážíme. Tak moc díky. Sháníme lidi, které zajímá móda a kteří ji dokáží dobře šířit do své vlastní komunity. Věříme, že to je cesta, jak velmi dobře šířit naše produkty mezi co nejvíce lidí a tak plnit naše poslání, kterým je neustálé zpřístupňování luxusní módy. Ale není to jen o tom, velmi rád se o vaší produkci dozvíme více a případně můžeme propagovat i my vás.

Na základě našich zkušeností jsme tu pro vás vypracovali postup, jak spolupráci započít. Je to jednoduché a věřím, že efektivní. 

Jak to funguje?

  • Vyberte si z nabídky za zhruba do 4000 Kč. Na produkty poskytneme slevu 35%. 
  • Krom toho můžeme vygenerovat slevový kód na 3%, který poté můžete poskytnout vašemu publiku nebo UTM parametr, který vždy umístíte za odkaz na naše stránky. Podle těchto nástrojů poté jednoduše poznáme vliv na prodeje, které budeme analyzovat a výsledky s vámi můžeme sdílet.
  • Na základě výsledků se pak můžeme domluvit dále na odeslání dalších produktů zdarma, případně na nějaké finanční odměně.
 
Pokud souhlasíte nebo i pokud k tomu máte jakékoliv připomínky, dejte vědět. Naším cílem je dosáhnout stabilní win - win spolupráce:). Úspěšně vedeme různé spolupráce, rádi se jakkoliv přizpůsobíme, máme zájem spolupracovat a rádi si poslechneme nápady, připomínky i kritiku. Spolupráce tak může být různá. Tímto krokem si jen chceme otestovat, zda opravdu máte zájem a jak až moc skvělí jste:).
 
Pokud vás to zaujalo, dejte prosím vědět. Díky a budeme se těšit na spolupráci.