Dreamstagrameři.

 

Ahoj.

Tenhle článek je tu z důvodu poměrně velké poptávky po spolupráci. Každého takového zájmu si velice vážíme.

Tak moc díky!

Sháníme lidi, které zajímá móda a kteří ji dokáží dobře šířit do své vlastní komunity. Věříme, že to je cesta, jak velmi dobře šířit naše produkty mezi co nejvíce lidí a tak plnit naše poslání, kterým je neustálé zpřístupňování luxusní módy. Ale není to jen o tom, velmi rádi se o vaší produkci dozvíme více a případně můžeme propagovat i my vás.

Na základě našich zkušeností jsme tu pro vás vypracovali postup, jak spolupráci započít. Je to jednoduché a věříme, že efektivní. 

 

Jak to funguje?

  • Vyberte si z nabídky do zhruba 3000 Kč. Na produkty poskytneme slevu 30%.
  • Krom toho můžeme vygenerovat slevový kód na 3%, který poté můžete poskytnout vašemu publiku nebo UTM parametr, který vždy umístíte za odkaz na naše stránky. Podle těchto nástrojů poté jednoduše poznáme vliv na prodeje, které budeme analyzovat a výsledky s vámi můžeme sdílet.
  • Na základě výsledků se pak můžeme domluvit dále na odeslání dalších produktů zdarma, případně na nějaké finanční odměně.
 
 
Naším cílem je dosáhnout stabilní win - win spolupráce:). Úspěšně vedeme různé spolupráce, rádi se jakkoliv přizpůsobíme, máme zájem spolupracovat a rádi si poslechneme nápady, připomínky i kritiku. Spolupráce tak může být různá. Tímto krokem si jen chceme otestovat, zda opravdu máte zájem a jak až moc skvělí jste. Tak co? Tohle je naše nabídka, pokud zaujala, napište konkrétní představu a můžeme se do toho pustit!
 
dejnamvedet@dreamstock.cz
 
 
 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení