Dreamstock brand.

Ahoj, dělám nový oblečení s naší značkou.

Problém je, že nemám žádnej nápad.
 
Mělo by to nějak vycházet přímo od nás. Napadlo mě to nějak spojit s tím, jak my komunikujeme a jak máme tu konverzaci na Fejsu pojmenovanou Dreamteam, což se přímo nabízí. Ale jak ze slova Dreamteam udělat nějakej slogan, kterej na sobě budou chtít nosit lidi?
 
Koukal jsem na současný trendy. Hodně teď letí různý wash labely nebo copy righty přímo třeba na tričku. Taky hodně letí různý stylový nápisy.. Nebo nějaký takový ty průmyslový workweary -> tohle je parodie, ale hodně se mi to líbí, je to propojení právě toho workwear a vtipu:
 
 
Plus Vojta (kterej se pustil do ponožek) měl nápad nějakej přímo vzor s těma tečkama, což mi nepřišlo jako špatnej nápad, ale lidi by měli chápat, že je to ta tečka z loga aspoň? Plus aby tam to logo bylo i nějak zakomponovaný..
 
Tady nějaká mininspirace..
 
 
 
 
Plus, aby tenhle dlouhej text měl nějakou hodnotu.. napadlo mě v souvislosti s tou Ikeou a tagama zvenku koncept, kterej by se do tohoto artu vešel a zároveň by nás propagoval.
 
Zepředu pěkný logo Dreamstok. Stačilo by malý. A zezadu takovej rádoby nudnej text, kterej by ale svou konkrétností vzbuzoval pozornost. Například:
 
 
 
V případě nepadnoucí velikosti nám prosím tento produkt ZDARMA vraťte přes Zásilkovnu nebo kurýra DPD...
...a kupte správnou velikost. Více na dreamstock.cz/vraceni-zbozi2. Dreamteam se o to postará.
 
Jo a perte ho klasicky na třicítku.
(Sem bych dal možná ikony těch wash a iron labelů) 
 
Produkt Dreamstock s.r.o.
Print číslo 0001, Šarže číslo 0001
Dreamstock. Prodáváme styl.
Copyright 2019 Dreamstock.. Všechna práva vyhrazena.
 
 
 
Tak co? Je to trendy. Je to hodně neobvyklý. Je to trochu vtipný. Propaguje tu jednu z našich největších konkurenčních výhod. Je to stylový. Je to bláznivý. Má to příběh. Vychází to přímo z nás.  
 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.