Naše panství.

Ahoj,

komunikuju s paní Kuglerovou, pomalu se začíná něco rýsovat, tak to dávám dohromady. Plán je jasnej, rozšířit skladovací prostory a posunout se dál. S tím zkusit vytvořit i něco mezi výdejnou a obchůdkem. Nevýhodou je, že tyhle prostory jsou pro nás moc velký a celkem drahý. Výhodou je budoucnost, kdy jsem rozhodnutej, že kapacity zanedlouho naplníme podobně, jako jsme to udělali tady. 

Celkově se jedná o 200 novým metrů čtevečních prostor. Naše kapacity se tak zdvojnásobí a ovládneme tak většinu átria.

Plán je takový se přestěhovat naproti, protože je to větší a z logiky věci pak nebudeme muset tolik cestovat přes dveře, když budeme mít většinu věcí pod jednou střechou. Navíc tam bude i výdejna. Co jsme teď tak můžeme soustřeďovat sezońu - teď třeba zimní věci a za další jsou ty Expreskový prostory reprezentativnější.

Zkusím domluvit rekonstrukci, ale Kuglerová musí cítit už od začátku, že víme, co chceme, tím to pro ni i bude jednodušší, proto jsem hned načrtnul plán rekonstrukce, na kterej se prosím koukněte a kdyby vás napadnul nějakej zlepšovák, dejte prosím vědět. V opačném případě toto zítra zasílám k prvnímu zprocesování.

 

Původní stav, hodně členité, nepraktické až pro nás trochu nepoužitelné.

Snímek obrazovky 2018-04-11 v 17.15.43

 

 

Návrh vybourání a nové organizace příček. Prostor by záměrně nebyl spojen s oddělenými prostory po pravé straně - můžeme to případně pronajímat a vždycky to půjde probourat, bude-li třeba. Taky se zkusim zeptat, zda to jde pronajmout bez nich, ale zase tím můžeme ztratit příležitost. Když by to vzal někdo jiný, tak už to nemusíme nikdy získat my. Je to celkem velký.

*BARMANOVA

Příčky 2

 

 

Můj zatím konečný návrh.

Středně velký prodejní prostor, co nejblíže naší kanceláře, spojený s výlohou a hlavními dveřmi. Výdejnu bychom měli 2,8 krát větší, co teď. Dali bychom tam něco, co bychom prodávali a částečně i chytře skladovali (až by nám někdy docházelo místo). Vybavení seženem z druhé ruky nebo necháme stylově vyrobit třeba z palet, nakombinujeme je s OSB dle návrhu, co už máme a na světě je laciné, funkční a designové řešení.

Kancelář je zhruba dvakrát velká než ta současná, těsně navazuje na výdejnu. Dveře budou co nejblíže skladovacímu prostoru, v případě zásobování tak zboží bude postupovat výdejnou přes kus kanceláře a balení až do skladu. Veprostřed celého objektu bude buňka s prostory na úklid, WC a kuchyňku. Kancelář bude nudle jako teď, myslím, že se takové uspořádání osvědčilo. Na konci kanceláře bude obrovský prostor na třídění zboží a balení. Regály umístěné u balení budou zaplněny platbou a kompletací. Regál s osobními odběry se pohodlně zakomponuje do kanceláře.

Snímek_obrazovky_2018-04-11_v 17_15_43

 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.