O originalitě zboží na Dreamstocku

Jsme hrdi na to, že můžeme poskytovat našim zákazníkům nové značkové zboží špičkové kvality, aniž bychom měli zbytečně přemrštěné ceny. Naším posláním je dostat opravdu kvalitní výrobky od světových designérů ke všem zájemcům. Pevně věříme tomu, že to je možné a sami jsme toho živoucím důkazem. Mít styl není jen o penězích.

Nemáme rádi padělky. Výroba a prodej padělků je vlastně krádež značky. A to jde přesně opačným směrem než Dreamstock. My ty značky přeci propagujeme a doporučujeme:).

Níže si můžete přečíst pár argumentů, proč se u nás skutečně nemusíte bát nakupovat. Protože si myslíme, že důvěra mezi námi je velmi důležitá a pokud můžeme, rádi ji prohloubíme.

 

Obchod existuje už od roku 2012, firma Dreamstock od roku 2014 (výpis z obchodního rejstříku), platíme daně, dodržujeme zákony. A můžete se za námi přijít podívat a zboží si před nákupem prohlédnout! 

Návrh bez názvu (37)_1

 

Na Heurece máme certifikát ověřeno zákazníky a s Heurekou spolupracujeme prostřednictvím Heureka pointů.

2_3

 

Garantujeme spokojenost, zboží můžete ZDARMA vrátit nebo vyměnit do 100 dní od nákupu. V případě vratky peníze vracíme ještě ten den, co k nám balíček dorazí. 

1_2

 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.