Posila do marketingu.

Tenhle text píšu z pozice zakladatele Dreamstocku. Eshop funguje od roku 2014 a je to jízda. Hodně mě baví nakupovat a prodávat. Prodával jsem už ledascos. Takže moje podnikání nezačalo láskou k módě, ale láskou k samotnému podnikání. 

Rychle rosteme, ale jsme stále hodně malá firma. Pracují se mnou lidi, bez kterých bych něco takovýho nikdy sám nedokázal (tak tohle jsem už někde slyšel, nicméně je to prostě důležitý fakt a já to sem nemůžu nenapsat), jsou super. Myslím, že máme skvělej kolektiv a i to mě tu drží každý den od rána až do pozdních večerních hodin.

Dělám tu v podstatě všechno i když jsem se prostřednictvím lidí dokázal trochu odprostit od běžného provozu, od učetnictví, od reklamy, od IT. Tohle delegování dělám hlavně proto, abych mohl dál rozvíjet co mě asi nejvíc na tom všem baví a to je to obchodování. Kontakty s dodavateli. Strategie. Vize. Případně organizace lidí, kteří za mě v podstatě dělají to, co já bych tak dobře sám nezvládnul.

Tak abychom tenhle článek trochu posunuli. S tím jak prodáváme luxusnější značky, tak taky potřebujeme vypadat luxusněji. A myslím, že tady trochu narážím na svoje vlastní limity a zároveň k sobě nemám nikoho, kdo by to právě dokázal dělat lépe. Eshopu bych potřeboval vnuknout nějakou duši, nějaký opravdový styl (když už ho prodáváme).

Úplně konkrétní příklady. Na přístí týden jsem domluvený na schůzce s jednou kartonářkou, kde budeme vymýšlet nové balení produktů do krabiček, jenomže já v tohmle nemám žádnou vizi a nemám to ani moc s kým diskutovat. Teď budeme navyšovat skladovací prostory a budeme potřebovat pronajmout další objekt. V rámci toho bych rád zkusil i kamenný obchod. Jenže se bojím, že to sám nezvládnu v dostatečný kvalitě. A tak sháním člověka, kdo by měl zájem ten koncept vymyslet nebo mi s tím alespoň pomoct. Nevím, jak se jmenuje pozice, na kterou bych chtěl dosadit nějakýho svýho parťáka. Možná projekt manažer, ale to zní celkem dost úřednicky. Tak prostě spolubudovatel brandu? To by šlo. Potřeboval bych totiž pomoct s celkovým vystupováním obchodu na veřejnosti, nejde jen o samostatné projekty, ale třeba i o souvislou práci na sociálních sítích, komunikaci s influencerema nebo třeba přefocování produktových fotografií (co bych já dal za člověka, kterej umí dobře fotit!!!) a podobně.

Potřeboval bych, aby byl takový člověk velmi samostatný. Aby nejlépe sám odhalil naše slabá místa a začal je opravovat. Pokud ne takto, tak já mám ty svoje projekty rozepsané. Můžu zadat cíl, ale cestu už bych rád nechal na člověku, na kterého se můžu spolehnout. Asi by ten člověk měl mít rád módu, zajímat se o obor, o trendy. A ne tím způsobem, že si zajde jednou za měsíc pro tričko do HMka, ale fakt se zajímat. Pro tuhle práci je to důležitý.

Nabízím možnost absolutní svobody, práce je tu v tomto ohledu podle mě fakt hodně, je tak z čeho vybírat. Zároveň budu rád se vším pravidelně pomáhat, diskutovat, vymýšlet. Tak jak jsem zvyklý pracovat se všema lidma kolem sebe.

Věřím, že to někoho zaujalo. Určitě prosím dejte vědět na lubos@dreamstock.cz, rád se sejdu a můžeme se zkusit lépe poznat a případně zkusit domluvit nějakou skvělou spolupráci. 

 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.