Dreamstock končí.

Ahoj,

dnes je 16.5.2021, moje jméno je Luboš a tuhle firmu jsem založil v létě roku 2014. Založil jsem ji proto, abych sem mohl dodávat kvalitní značkové oblečení za v té době nevídané ceny. V roce 2014 šlo koupit nové originální tričko Calvin Klein buď přímo na pobočce CK za zhruba 2 000 Kč, anebo na Dreamstocku online a za polovinu. Byly to super časy, nabízeli jsme služby a zboží, co tu nikdo neměl.

Od té doby jsme toho zažili opravdu hodně. Hodně jsme se zlepšili ve všech směrech. Hodně jsme vyrostli. Krom Dreamstocku jsme stihli založit i další eshopy, Treesome a Fotověci. Odbavili jsme desítky tisíc objednávek, vytvořili na vašich tvářích spoustu úsměvů a taky nadělali spoustu chyb, ze kterých se stále učíme.

Snímek obrazovky 2021-07-13 v 13.54.41

Po těch sedmi letech cítím, že je čas na změnu. Věřím, že je náš tým nyní již dostatečně zkušený a že společně dokážeme velké věci, byla by škoda věnovat veškerou svou pozornost činnosti, která je zodpovědná za 10% celkové roční lidské uhlíkové stopy. Uvědomil jsem si, že jsou důležitější věci, než prodat toho co nejvíce, vydělat co nejvíce, prodávat rychleji, cpát do reklamy stále více peněz a ještě víc profitovat z toho trochu slepého kolotoče nákup prodej, nákup prodej, který krom růstu nikam pořádně nesměřuje. V rámci projektu Treesome se teď hodně angažujeme v aktivní ochraně přírody, sázíme stromky v našem lese a jeho okolí, vyrábíme ekologický přírodní nábytek, nejsme lhostejní k našemu okolí a přijímáme společenskou zodpovědnost z naší ekonomické činnosti. Samotný koncept značkové fast fashion se mi osobně tak čím dál hůře propaguje a je pro mě stále těžší hledat další motivaci k práci. 

Snímek obrazovky 2021-07-13 v 13.55.24

Po dlouhých firemních schůzích a přemýšlení co s tím, jsme společně našli východisko jak prodávat v podstatě stejné produkty, ale prakticky vůbec při tom neubližovat naší planetě. Tím řešením je prodej použitého prémiového oblečení a sběratelských kousků. Chceme prodávat kvalitní oblečení s příběhem. A tento druh oblečení je jako bonus 100% recyklovaný. A to stále není všechno, poskytneme vám ho totiž za ještě lepší cenu než kdykoliv před tím. Nažehlené, navoněné a dodané v recyklované krabici přelepené papírovou lepicí páskou. Od každého kousku máme jen jeden kus, těžko na ulici tak potkáte někoho s identickým kusem.

Snímek obrazovky 2021-07-13 v 13.55.38

Ve spolupráci s Fotověcmi vám chceme nové kousky prezentovat ve špičkové kvalitě. Od začátku se orientujeme na online a i když jsme měli vždy alespoň přístupnou výdejnu, chceme vám být teď ještě blíže. V rámci tohoto projektu pro vás chceme připravit i kamenný obchod. Již nyní tak hledáme vhodnou nemovitost v centru Prahy nebo jeho blízkosti (víte o něčem? Dejte nám vědět!).

Snímek obrazovky 2021-07-13 v 13.54.57

No, tak tady to máte. Jsem si vědom toho, že takto velmi pravděpodobně přijdeme o mnoho pravidelných zákazníků a hodně z vás teď zklameme. Také je mi jasné, že objednávky pravděpodobně půjdou skokově dolů už jen proto, že z eshopu zmizí spoustu produktů. Doprodáme jen skladové kousky. Další dodávky nového značkového oblečení pozastavíme. Tomuto novému směru ale věřím natolik, že jsem připraven nést tuto oběť a také věřím, že to spoustu z vás pochopí.

Díky všem, co jste s námi těch dlouhých 7 let spolupracovali, jen díky vám můžeme dělat práci která nás baví, naplňuje a každý den učí nové věci.

PS: Díky za přečtení takto dlouhého textu, obrázky v textu jsou z připravovaných kolekcí +, aby se vám to celé lépe četlo:) 

 

 

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Záruka výběru správné velikosti + 29 Kč / 1,2 €

Výměna nebo vratka 100% na naše náklady.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení